Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
“Ajuinstruktor”: Eestlaste uus vaimne relv
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

“Ajuinstruktor”: Eestlaste uus vaimne relv

Viimased kuud on toonud Euroopa poliitikasse uue ja intrigeeriva sõna - instruktor. Balti riigid, sealhulgas Eesti, on otsustanud saata Ukrainasse mitte sõdureid ega sõjamehi, vaid hoopis instruktoreid. Need spetsialistid peavad aitama kohapealsetel vägedel oma oskusi lihvida. Kuid kas see tähendab, et Ukraina rindel on peagi oodata treeninglaagreid ja praktikumitunde? Ametinimetuste

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Viimased kuud on toonud Euroopa poliitikasse uue ja intrigeeriva sõna - instruktor. Balti riigid, sealhulgas Eesti, on otsustanud saata Ukrainasse mitte sõdureid ega sõjamehi, vaid hoopis instruktoreid. Need spetsialistid peavad aitama kohapealsetel vägedel oma oskusi lihvida. Kuid kas see tähendab, et Ukraina rindel on peagi oodata treeninglaagreid ja praktikumitunde?

Ametinimetuste mäng võib tekitada segadust ja küsimusi. Kujutage ette, et edaspidi nimetatakse sõdureid hoopis roherõivaste assistentideks. Kõlab veelgi absurdsemalt, eks? Just nii meid aga lollitataksegi - mängitakse sõnadega ja püütakse asju näidata läbi kõverpeegli.

Kuid pöörame pilgu tagasi koju. Kui kõik need instruktoreid saadetakse Ukrainasse, jääb Eesti rahvale justkui tühjus. Mida me siis vajame? Vastus on lihtne - ajuinstruktoreid! Need on spetsialistid, kes aitavad rahval oma mõtlemist teravdada ja avastada, mis maailmas tegelikult toimub.

Uus Telegrami Kanal: "Ajuinstruktor"

Kosmoses tiirleb nüüd uus Telegram kanal nimega "Ajuinstruktor", mis on täpselt see, mida Eesti rahvas vajab. Kanal keskendub aju treenimisele ja ergutamisele, et kõik saaksid veidi paremini mõista seda kummalist ja tihti absurdset maailma.

"Ajuinstruktor" pakub:

  1. Kriitilist mõtlemist: Lihtsad ja praktilised harjutused, et arendada oma mõtlemisoskusi.
  2. Harivaid analüüse: Süvitsi minevad arutelud ja analüüsid päevakajalistel teemadel.
  3. Huumorit ja satiiri: Absurdsete ja huvitavate sündmuste käsitlemine läbi huumori prisma.
  4. Ajaloolisi killukesi: Lõbusad ja õpetlikud näited ajaloost, mis aitavad mõista tänapäeva.

Kujutlege ette, et järgmine kord, kui keegi viitab "instruktoritele", mõtlete hoopis plahvatusstrateegidele või rindejoonedisaineritele. Just selline terminite mäng võib meid eksitada ja tõde moonutada. "Ajuinstruktor" aitab teil nendest sõnamängudest läbi murda ja maailma reaalsust paremini mõista.

Kutsung Eesti Rahvale

Sarnaselt Ukraina rahva sõjainstruktoritele vajab Eesti rahvas hädasti ajuinstruktoreid. "Ajuinstruktor" on siin, et aidata teil tuulutada aju, teravdada mõtlemist ja avastada, mis maailmas tegelikult toimub.

Kui tunnete, et maailm on muutunud liiga keeruliseks ja sõnade mängud liiga segaseks, liituge meiega! "Ajuinstruktor" on teie peaaju instruktor, kes aitab teil mõista keerulisi teemasid ja sündmusi.

Liitu meie kanaliga siin: Ajuinstruktor

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More