Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Belize: Väikeriigi Suur Samm Uue Maailmakorra Suunas
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Belize: Väikeriigi Suur Samm Uue Maailmakorra Suunas

Belize on tõusnud digitaalse innovatsiooni esirinnale, näidates eeskuju, kuidas väikeriik võib oma kodanike elukvaliteeti digitaalsete lahenduste kaudu tõsta. Riigi hiljutised edusammud digitaalse maailmakorra suunas hõlmavad mitmeid olulisi projekte, mis kajastavad Belize'i pühendumust digitaalse kaasatuse ja kirjaoskuse parandamisele. Esiteks, Belize'i valitsus on võtnud vastu rahvusliku identifikatsioonisüsteemi loomise

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Belize on tõusnud digitaalse innovatsiooni esirinnale, näidates eeskuju, kuidas väikeriik võib oma kodanike elukvaliteeti digitaalsete lahenduste kaudu tõsta. Riigi hiljutised edusammud digitaalse maailmakorra suunas hõlmavad mitmeid olulisi projekte, mis kajastavad Belize'i pühendumust digitaalse kaasatuse ja kirjaoskuse parandamisele.

Esiteks, Belize'i valitsus on võtnud vastu rahvusliku identifikatsioonisüsteemi loomise projekti, mis kasutab biomeetrilisi andmeid, et pakkuda turvalisemaid ja tõhusamaid valitsuse teenuseid. See samm on oluline osa riigi laiemast visioonist digitaliseerida valitsuse teenused ja muuta need kodanikele kättesaadavamaks.

Teiseks, Belize ja Taiwan on sõlminud kokkuleppe "Digital Inclusion Program" rakendamiseks. See programm keskendub digitaalsete laborite arendamisele ja digitaalse kirjaoskuse ning oskuste tugevdamisele, eesmärgiga vähendada digitaalset lõhet ja suurendada digitaalse majanduse kasvu. Programm, mille kogumaksumus on umbes 496 000 BZD, rahastatakse täielikult Taiwani valitsuse poolt, näidates sellega rahvusvahelise koostöö olulisust Belize'i digitaalse arengu toetamisel.

Kolmandaks, tänu Taiwan-Belize Digital Inclusion programmile avati San Narciso külas Digital Connect Center, mis on osa laiemast püüdlusest parandada juurdepääsu digitaalsetele teenustele ja tõsta digitaalse kirjaoskuse taset Belize'is. See keskus pakub kohalikele elanikele võimalust saada tuttavaks digitaalsete vahenditega ja arendada oskusi, mis on vajalikud kaasaegses digitaalses maailmas toimetulekuks.

Need sammud kajastavad Belize'i ambitsiooni olla digitaalse innovatsiooni eestvedaja Kesk-Ameerikas, pakkudes oma kodanikele juurdepääsu digitaalsetele teenustele ja parandades digitaalset kirjaoskust. Koostöö rahvusvaheliste partneritega, nagu Taiwan, rõhutab veelgi Belize'i pühendumust oma digitaalse agenda saavutamisele ja näitab, kuidas rahvusvaheline koostöö võib aidata kaasa riikide arengule ja progressile.

Belize'i edusammud digitaalse identifikatsiooni ja kaasatuse alal on märkimisväärsed ning annavad lootust, et digitaalsed lahendused võivad tõepoolest parandada elukvaliteeti ja edendada jätkusuutlikku arengut kogu maailmas.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Latest posts