Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Bitcoin Purustab Rekordeid: Kas $100 000 on Järgmine Sihtpunkt?
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Bitcoin Purustab Rekordeid: Kas $100 000 on Järgmine Sihtpunkt?

Hiljuti koges Bitcoin oma ajaloo parimat päeva, sulgudes rekordkõrgusel 68 245 dollaril 4. märtsil, mis ületas eelmist tipptaset 67 525 dollarit, saavutatud 2021. aasta 8. novembril. Maailma esimese krüptoraha väärtus on tõusnud enam kui 18% nädalases võrdluses ja 55% kuises võrdluses, tekitades küsimusi selle kohta, kas Bitcoin on teel 100

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Hiljuti koges Bitcoin oma ajaloo parimat päeva, sulgudes rekordkõrgusel 68 245 dollaril 4. märtsil, mis ületas eelmist tipptaset 67 525 dollarit, saavutatud 2021. aasta 8. novembril. Maailma esimese krüptoraha väärtus on tõusnud enam kui 18% nädalases võrdluses ja 55% kuises võrdluses, tekitades küsimusi selle kohta, kas Bitcoin on teel 100 000 dollari väärtuseni aasta lõpuks.

Analüütikud on optimistlikud, prognoosides Bitcoin'i hinna tõusu kuni 150 000 dollarini 2025. aasta lõpuks, tuginedes eelseisvale pooleks vähendamisele ja nõudlusele, mida tekitavad Bitcoiniga seotud börsil kaubeldavad fondid (ETF-id) Ameerika Ühendriikides. Bitfinexi analüütikute uuringu kohaselt võivad USA kohapealsed Bitcoin ETF-id aidata krüptorahal ületada oma varasemad tipptasemed, seades konservatiivseks hinnasihtideks 100 000 kuni 120 000 dollarit 2024. aasta neljandas kvartalis.

Vaatamata potentsiaalsele korrektsioonile, mida võib näidata kõrge rahastamismäär ja "äärmine ahnus" indikaator, mis on saavutanud kolme aasta kõrgeima taseme, usuvad paljud analüütikud siiski, et Bitcoin on alles algusjärgus ja tõelise tõusutsükli eelõhtul. Suurim korporatiivne Bitcoin'i omanik MicroStrategy teatas hiljuti 600 miljoni dollari suurusest võlakirjade pakkumisest, et osta veel BTC-d, rõhutades usaldust Bitcoin'i pikaajalise väärtuse kasvu vastu.

Kuigi lühiajalised korrektsioonid on võimalikud, näitavad andmed ja analüütikute prognoosid, et Bitcoin on teel mitte ainult 100 000 dollari, vaid potentsiaalselt ka kõrgemate hinnatasemeteni tulevikus.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More