Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Bitcoini uus tõus: Vaade tulevikku pärast järgmist poolitamist
@StevenAlber DigitalArt

Bitcoini uus tõus: Vaade tulevikku pärast järgmist poolitamist

Viimase 24 tunni jooksul on Bitcoin'i maailm olnud tunnistajaks mitmele olulisele arengule, mis kõik viitavad krüptoraha jätkuvale volatiilsusele ja potentsiaalile. Kõige silmapaistvam on Anthony Scaramucci, Skybridge Capitali asutaja ja tegevjuhi, prognoos, mis ennustab Bitcoini hinna tõusu vähemalt 170 000 dollarini pärast selle poolitamist aprillis. Poolitamine, mis vähendab uute

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Viimase 24 tunni jooksul on Bitcoin'i maailm olnud tunnistajaks mitmele olulisele arengule, mis kõik viitavad krüptoraha jätkuvale volatiilsusele ja potentsiaalile. Kõige silmapaistvam on Anthony Scaramucci, Skybridge Capitali asutaja ja tegevjuhi, prognoos, mis ennustab Bitcoini hinna tõusu vähemalt 170 000 dollarini pärast selle poolitamist aprillis. Poolitamine, mis vähendab uute bitcoinide genereerimise kiirust poole võrra, on ajalooliselt olnud üks peamisi katalüsaatoreid Bitcoini hinna tõusuks. Scaramucci viitab varasemate poolitamise tsüklite ajaloolisele mustrile, mis on näidanud märkimisväärset hinnatõusu umbes 18 kuud pärast sündmust.

Samal ajal on Bitcoini hinnastabiilsus olnud üle $43,000, kuigi kauplemismaht on viimase 24 tunni jooksul vähenenud, viidates kauplejate ettevaatlikkusele. Coinbase'i analüütikud on väljendanud optimismi krüptoturu suhtes, ennustades märkimisväärset positiivset esitlust 2024. aasta teises kvartalis. USA Föderaalreservi hiljutised poliitikaotsused on samuti toonud positiivset suundumust suurematele krüptovaluutadele, koos Bitcoin ETF (Exchange-Traded Fund) mõjuga, mis on näidanud $200 miljoni suurust sissevoolu nelja järjestikuse päeva jooksul.

Scaramucci ennustus peegeldab laiemat optimismi krüptovaluutaturul, kus paljud investorid ja analüütikud ootavad Bitcoini järgmise poolitamise mõjusid. Lisaks on Larry Finki, BlackRocki tegevjuhi, suhtumise muutus Bitcoini suhtes näidanud institutsionaalsete investorite kasvavat tunnustust ja huvi krüptovaluutade vastu, mis võib samuti kaasa aidata Bitcoini hinna tõusule pikemas perspektiivis.

Kuigi turgude volatiilsus ja ettearvamatus jäävad, annab Scaramucci ennustus koos hiljutiste turuarengutega huvitava perspektiivi Bitcoini potentsiaalsele tulevikuhinna kasvule. Kui ajalugu on mingi mõõdupuu, võib järgmine poolitamine olla järjekordne oluline hetk Bitcoin'i ajaloos, tuues kaasa nii väljakutseid kui ka võimalusi investoritele ja turuosalistele.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More