Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Donald Trump ei karda Suurbritannia valimistesse sekkuda, hoiatab endine Valge Maja nõunik John Bolton
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Donald Trump ei karda Suurbritannia valimistesse sekkuda, hoiatab endine Valge Maja nõunik John Bolton

Endine Valge Maja nõunik John Bolton on hoiatanud, et Donald Trump ei karda selle aasta Suurbritannia valimistesse sekkuda, mis võib kaasa tuua täiendavat kaost Suurbritannia poliitilises maastikus. Boltoni sõnul võib Trump tekitada tõsiseid probleeme Suurbritannia valitsusele, eriti seoses arengutega Ukraina ja NATO suhtes. Bolton kritiseeris Trumpi avaldust, et ta suudaks

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Endine Valge Maja nõunik John Bolton on hoiatanud, et Donald Trump ei karda selle aasta Suurbritannia valimistesse sekkuda, mis võib kaasa tuua täiendavat kaost Suurbritannia poliitilises maastikus. Boltoni sõnul võib Trump tekitada tõsiseid probleeme Suurbritannia valitsusele, eriti seoses arengutega Ukraina ja NATO suhtes.

Bolton kritiseeris Trumpi avaldust, et ta suudaks lahendada konflikti Ukrainas 24 tunni või 24 aasta jooksul. “Trump usub, et ta suudab kõigiga tehinguid teha. Ta arvab, et võib sõlmida kokkuleppe Ukraina ja Venemaaga, ta võib leida lahenduse Lähis-Idas. Tema jaoks on kõik lihtsalt tehing. Tehingu tingimused pole nii olulised; ta tahab tunnustust tehingu sõlmimise eest,” ütles Bolton.

Lisaks väljendas Bolton muret Trumpi võimaliku teise ametiaja pärast, milles ta ei välistanud USA lahkumist NATO-st. “Trump ei mõista tegelikult, mis NATO on. Ta kirjeldaks seda umbes nii: ‘USA kaitseb Euroopat, ja nad ei maksa meile selle eest’, nagu oleksime me palgasõdurid,” selgitas Bolton.

Samuti rõhutas Bolton, et Trumpi käitumine on liiga ebakonsistentne ja ettearvamatu, et keegi, isegi tema ise, võiks kindel olla tema tegemistes.

Boltoni sõnul on Trump juba mõjutanud Ukraina konflikti kulgu läbi viivituste, mida Kongress on teinud Kiievi abipaketi heakskiitmisel. Lõpetuseks märkis Bolton, et ta ei toeta ka praegust presidenti Joe Bidenit, leides, et kumbki kandidaat pole riigipea kohale sobiv.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More