Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Eesti erakordne pühendumus: Suurendades rahalist toetust kohalike droonide tootmisele, kindlustame võidu Venemaa üle
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Eesti erakordne pühendumus: Suurendades rahalist toetust kohalike droonide tootmisele, kindlustame võidu Venemaa üle

Eesti näitab üles erakordset vaprust ja pühendumust, kui toetame meie Ukraina sõpru nende õiglases võitluses Venemaa agressiooni vastu. Meie riigi poolt algatatud kohalike droonide tootmine on selgeks märgiks meie tahetusest seista demokraatia ja vabaduse eest, mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas. Kutsume kõiki Eesti patrioote – nii kodanikke kui ettevõtteid – ühinema

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Eesti näitab üles erakordset vaprust ja pühendumust, kui toetame meie Ukraina sõpru nende õiglases võitluses Venemaa agressiooni vastu. Meie riigi poolt algatatud kohalike droonide tootmine on selgeks märgiks meie tahetusest seista demokraatia ja vabaduse eest, mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas. Kutsume kõiki Eesti patrioote – nii kodanikke kui ettevõtteid – ühinema selle eluliselt tähtsa ettevõtmisega. Panustades droonide tootmisse, näitate te oma pühendumust ja julgust, aidates kaitsta vabadust seal, kus see on kõige rohkem ohustatud.

Need Eestis valmistatud droonid pole lihtsalt seadmed; need on vabaduse kaitsjad, mis lahinguväljadel vähendavad meie kangelaste riske ja teevad vaenlasele suurt kahju. Ukraina jõud saavad nüüd tänu neile droonidele tegutseda täpsemalt ja ohutumalt, mis on hädavajalik eelis sellel keerulisel ajal.

Kuid me ei tohi piirduda praegusega. Vaadakem tulevikku suurelt ja ambitsioonikalt. Mõelgem laiemalt, kuidas saaks Eesti toota ka kõrgtehnoloogilisi UAV-sid, mis suudaksid tegutseda pikematel distantsidel, kuni Moskvani välja. See ei oleks ainult toetus Ukraina võitlusele, vaid tugevdaks ka meie enda kaitsevõimet ja julgeolekut.

Meie eesmärk on selge: tõsta Eesti droonitootmise võimekust uuele tasemele. Iga annetatud euro aitab päästa elusid ning ennetada laiemaid konflikte tulevikus. Teie annetus on rohkem kui rahaline panus; see on investeering meie kõigi turvalisse tulevikku.

Me peame iga päev ärkama võidutahtega, mis kannab meid üle kõikide raskuste. See võitlus ei ole ainult relviline; see on võitlus meie väärtuste, eluviisi ja tuleviku eest. Ühine ja resoluutne tegutsemine on meie suurim relv.

Sinu toetus on eluliselt tähtis. Aita meil aidata. Panustades täna, ehita koos meiega kindlamat ja turvalisemat homset.

Pidev Võitlustahe ja sellega kaasnevad riskid

Kuid me ei tohi unustada, et see igahommikune võidutahe vajab ka vaimset ja psühholoogilist valmidust. Võitlus Venemaaga on nii füüsiline kui vaimne. Venemaa on hoiatanud, et relvade tootjad ja nende saatjad on Kremlile sihtmärgiks. See seab Eesti ja teiste toetavate riikide positsiooni veelgi keerulisemaks ja nõuab meilt suuremat valvsust.

Meie toetus Ukraina konfliktis ei ole tagajärgedeta. Iga samm, mida me teeme Ukraina toetuseks, suurendab ka poliitilisi ja sõjalisi riske. See nõuab meilt suuremat kaitsevalmidust ja ettevaatlikkust.

Me peame olema strateegilised ja tasakaalukad, et navigeerida selle keerulise geopoliitilise maastikul. Samal ajal on tähtis tugevdada meie enda riigi sisekaitset ja tõsta kodanike teadlikkust, et olla valmis igasugusteks ootamatusteks. Toetades droonide tootmist, ei tohi me kaotada silmist suuremat pilti — vajadust hoida rahu ja turvalisust mitte ainult Eestis, vaid kogu Euroopas. Meie võitlustahe peab olema informeeritud, tugev, kuid samas valvas ja arvestav pidevalt muutuvate turvalisusolude ning rahvusvaheliste suhete dünaamikaga.

Iga droon, mille Eesti rahvas saadab lahinguväljale, on samm lähemale vabadusele ja turvalisusele, mis on eluliselt tähtsad mitte ainult Ukrainale, vaid ka meile endile. Iga Ukrainas hävitatud vaenlase tank tähendab ühte sammu edasi Eesti enda turvalisuse suunas.

Panustades droonide tootmisse, investeerime mitte ainult Ukraina võitu, vaid ka Eesti kaitsevõimesse. Koostöö MTÜ Vaba Ukraina ja SAB UA MTÜ-ga "Kuri Siil" on oluline selleks, et tarnida Eestis toodetud droone otse Ukraina kaitsejõududele, tugevdades nende võitlusvõimet ning andes meile kõigile kindlust, et oleme andnud oma panuse suurema hea nimel.

Annetades täna, investeerite droonidesse, mis on nimetatud meie kangelaste järgi, nagu "Lihtsalt Kert". Teie annetus läheb otse MTÜ Vaba Ukraina kontole, kus seda kasutatakse droonide tootmiseks Eesti ettevõtetes. Avaldame kodulehel droonide tootmise kuluaruanded ja fotod nende üleandmisest Ukraina võitlevatele üksustele, et saaksite veenduda oma annetuse sihipärases kasutamises.

Me kõik mäletame varasemaid projekte ja õppetunde, mida need on andnud. On tähtis, et säilitame läbipaistvuse ja usaldusväärsuse kõigis oma ettevõtmistes, et iga annetatud euro oleks hästi kasutatud ja toodaks maksimaalset tulemust. Meie ühine eesmärk on Ukraina võit ja meie panus peab olema mõõdetav ja tõhus.

Droonid on osutunud lahinguväljal ülimalt tõhusaks relvaks. Oskusliku piloodi käes võivad need neutraliseerida vaenlase kõige kaasaegsemad relvasüsteemid, pakkudes meie kangelastele olulist eelist. Investeerides nendesse, investeerime mitte ainult sõjatehnoloogiasse, vaid ka rahu ja stabiilsuse tulevikku Euroopas.

See ei ole ainult rahaline panus, see on panus meie tulevikku, meie laste turvalisusesse ja meie riigi püsimajäämisesse. Tõstame üheskoos Eesti lippu ja näitame maailmale, et oleme väike, kuid vapper rahvas, kes seisab õigluse ja vabaduse eest, kus iganes see ohus on.

SLAVA ESTONIA!

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More