Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Hispaania kohus on otsustanud Telegrami kogu riigis blokeerida

Madrid - Hispaania kõrgem kohtuinstants on andnud korralduse peatada ajutiselt populaarse sõnumivahetusrakenduse Telegram teenused kogu riigis, teatab elDiario. Otsus tuli pärast seda, kui mitmed meediaplatvormid esitasid kaebuse, väites, et Telegram võimaldab ebaseaduslikult hostida nende autoriõigusega kaitstud sisu. Kohtunik määras Telegramile sanktsiooni, kui ettevõte jäi vastamata Hispaania õigussüsteemi päringule. Sellest tulenevalt

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Hispaania kohus on otsustanud Telegrami kogu riigis blokeerida
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Madrid - Hispaania kõrgem kohtuinstants on andnud korralduse peatada ajutiselt populaarse sõnumivahetusrakenduse Telegram teenused kogu riigis, teatab elDiario. Otsus tuli pärast seda, kui mitmed meediaplatvormid esitasid kaebuse, väites, et Telegram võimaldab ebaseaduslikult hostida nende autoriõigusega kaitstud sisu. Kohtunik määras Telegramile sanktsiooni, kui ettevõte jäi vastamata Hispaania õigussüsteemi päringule.

Sellest tulenevalt peavad kõik internetiteenuse pakkujad täitma Telegrami blokeerimise korraldust. On prognoositav, et blokeering rakendub juba enne järgmist esmaspäeva. See samm mõjutab oluliselt Hispaania umbes 8,5 miljonit Telegrami kasutajat, mis moodustab ligikaudu 18% kogu elanikkonnast.

Tarbijakaitseorganisatsioonid on väljendanud sügavat muret kohtuotsuse mõju üle, hoiatades "tohutu kahju" eest, mis võib tabada miljoneid kasutajaid. Samuti rõhutatakse potentsiaalset negatiivset mõju ettevõtetele, organisatsioonidele ning avalik-õiguslikele ja eraõiguslikele asutustele, kes on kasutanud platvormi seaduslikult oma sisu levitamiseks.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More