Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Karm tõde: Aeg on aru saada, mis Eestis tegelikult toimub
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Karm tõde: Aeg on aru saada, mis Eestis tegelikult toimub

Täna on taas tõusnud esile sõnavabaduse piiramine, mis paneb meid küsima, miks me lepime sellega ja miks me vaikime? Kuulasin hommikul Eesti mehe Mike Calmuse intervjuud USA-st, kus ta vestles Eestist põgenenud poliitiku Oleg Ivanoviga, kelle poliitpartner on Eestis pikalt arreteeritud ja kellele nõutakse eluaegset vangistust seoses väidetava koostööga Vene

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Täna on taas tõusnud esile sõnavabaduse piiramine, mis paneb meid küsima, miks me lepime sellega ja miks me vaikime? Kuulasin hommikul Eesti mehe Mike Calmuse intervjuud USA-st, kus ta vestles Eestist põgenenud poliitiku Oleg Ivanoviga, kelle poliitpartner on Eestis pikalt arreteeritud ja kellele nõutakse eluaegset vangistust seoses väidetava koostööga Vene agentidega. See intervjuu puudutab äärmiselt olulisi teemasid.

Kuigi see intervjuu on saadaval YouTube’is, on selle jagamine ja vaatamine Facebookis piiratud. Esimesel katsel polnud võimalik seda üldse üles laadida, kuid isegi pärast üleslaadimise õnnestumist on see peidetud ja paljud kasutajad ei näe seda. See näitab selgelt, kuidas Põhja-Korea stiilis tsensuur töötab eestikeelses sotsiaalmeedias.

Intervjuu teemad ja kutsutud külaline:
Intervjuus kutsus Mike Calmus oma saatesse Oleg Ivanovi, kes on aastaid olnud poliitiline partner Aivo Petersonile ja tunneb olukorda süvitsi. Peamistes meediakanalites on olukorda kajastatud ühekülgselt, kuid Oleg Ivanov toob esile seni varjatud tõed.

  • Kas Eesti on üldse vaba riik?
  • Kuidas on Koos seotud Venemaaga?
  • Kelle rahadega on need parteid loodud?
  • Miks kardab Eesti KAPO teid nii palju?
  • Kes peaks garanteerima Eesti riigi iseseisvuse ja kaitse?
  • Kas 2023. aastal toimus Eestis elektrooniliste valimistega riigipööre?
  • Milline on teie arvamus elektrooniliste valimiste kohta?

Kuulake intervjuud otse YouTube’ist ja jagage linki: Vaata intervjuud siin

Aeg on aru saada, mis tegelikult toimub! Tõde ei saa igavesti varjata. Jagage ja levitage vaba sõna!

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More