Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Maha vaikitud tõde: Louisiana senat keelab WHO, ÜRO ja WEF-i võimu osariigis
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Maha vaikitud tõde: Louisiana senat keelab WHO, ÜRO ja WEF-i võimu osariigis

Hiljuti on Louisiana senat vastu võtnud olulise seaduseelnõu, mille eesmärk on keelata rahvusvaheliste organisatsioonide, nagu Maailma Terviseorganisatsioon (WHO), Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) ja Maailma Majandusfoorum (WEF), mõju ja jurisdiktsiooni osariigis. Eelnõu, mis võeti vastu ühehäälselt ja parteideülese toetusega, sätestab, et need organisatsioonid "ei oma võimu ega jurisdiktsiooni Louisiana osariigis&

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Hiljuti on Louisiana senat vastu võtnud olulise seaduseelnõu, mille eesmärk on keelata rahvusvaheliste organisatsioonide, nagu Maailma Terviseorganisatsioon (WHO), Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) ja Maailma Majandusfoorum (WEF), mõju ja jurisdiktsiooni osariigis. Eelnõu, mis võeti vastu ühehäälselt ja parteideülese toetusega, sätestab, et need organisatsioonid "ei oma võimu ega jurisdiktsiooni Louisiana osariigis".

Uudise tõlge

Louisiana senat võttis vastu seaduse, mis kinnitab sõltumatust WHO-st, ÜRO-st ja WEF-ist

Seadusandjad ütlevad, et rahvusvahelistel organisatsioonidel ‘ei tohi olla jurisdiktsiooni ega võimu Louisiana osariigis’

Louisiana senat on vastu võtnud seaduse, mis muudab osariigi sõltumatuks rahvusvahelistest asutustest, sealhulgas Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO), Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) ja Maailma Majandusfoorumi (WEF) direktiividest ja mandaadist.

Senate Bill 133 võeti ühehäälselt vastu parteideülese toetusega, et vältida nende rahvusvaheliste organite poolt deklareeritud poliitikate alusel tegutsemist Pelican State’is, öeldes, et need kolm organisatsiooni "ei oma võimu ega jurisdiktsiooni Louisiana osariigis".

Seadusandlus tuleb ajal, mil WHO, ÜRO ja WEF püüavad edendada ülemaailmset pandeemialepe, andes neile organisatsioonidele suurema kontrolli selle üle, kuidas sõltumatud riigid reageerivad teise pandeemia korral.

Eelmisel kuul tegi 23 endisest riigipeast, 22 endisest peaministrist, endisest ÜRO peasekretärist ja kolmest Nobeli preemia laureaadist koosnev konsortsium üleskutse rahvusvahelisele kogukonnale kiirendada läbirääkimisi pandeemialepe sõlmimiseks WHO põhikirja raames.

SB 133 tuleb ka ajal, mil juhid nõuavad rangemaid ülemaailmseid meetmeid, mille eesmärk on pöörata tagasi eeldatavad negatiivsed tagajärjed, mida kliimamuutused kaasa toovad.

Louisiana kavandatud seaduse kohaselt ei tohi osariik ega ükski agentuur, osakond, komisjon, poliitiline allüksus, valitsusüksus, maakond, vald ega ükski muu poliitiline üksus jõustada ega rakendada mis tahes reeglit, määrust, tasu, maksupoliitikat või mandaati, mis pärineb WHO-lt, ÜRO-lt või WEF-ilt.

Kui Louisiana Esindajatekoda seaduseelnõu heaks kiidab ja kuberner selle allkirjastab, võib SB 133 avada juriidilisi küsimusi selle täitmise kohta.

Kas rahvusvaheline leping on USA seaduste kohaselt legitiimne, sõltub paljudest teguritest, nagu on märgitud Kongressi Uurimisteenistuse (CRS) 2023. aasta aruandes:

Isetäituvad lepingud on võrdses staatuses föderaalsete seadustega, kõrgemad kui USA osariigi seadused ja madalamad kui põhiseadus. Sõltuvalt nende olemusest võivad täitevlepingud olla föderaalseadusega võrdses staatuses või mitte. Mittetäituvad lepingute ja täitevlepingute sätted asuvad USA õiguskorra keerulises kohas. Kuigi mittetäituvad sätted seovad Ameerika Ühendriike rahvusvahelise õiguse kohaselt, ei loo need kodanikuõigusi ega kohustusi, mida saaks USA kohtutes täitmisele pöörata.

Kuid mõned on väitnud, et kuna USA põhiseaduse kümnenda paranduse alusel sätestatud anti-commandeering doktriin väidab, et föderaalvalitsus ei saa kasutada osariigi ja kohalikke ressursse oma eesmärkidel, ei saa seda teha ka rahvusvahelised organid.

Osariigi senaator Valarie Hodges, kes oli seaduseelnõu kaasautor, ütles The Blaze'ile, et seaduseelnõu "tuli pärast aastaid kestnud katseid tagada meie osariigi suveräänsus WHO, ÜRO ja WEFi ülemääraste käte eest".

"Me oleme näinud õuduslugu, mis on meie ees lahti rullunud, kuna aeg on näidanud, et WHO-suguste välisorganisatsioonide 'soovitused' ja sunniviisilised määrused on kahjustanud sadu tuhandeid ameeriklasi, kes võtsid vaktsiini, mida neile öeldi, et see on ohutu ja tõhus," ütles Hodges. "Nüüd näeme tõsiseid pikaajalisi kõrvalmõjusid ja lugematuid surmasid, kuna 'eksperdid' eksisid."

Tähelepanuväärne Meediavaikus

On tähelepanuväärne, et maailma peavoolumeedia, sealhulgas Eesti meedia, on sellest teemast täielikult vaikinud. See on ehe näide, miks täiesti sõltumatu meedia nagu Faktivalgus on hädavajalik, kirjutades teemadest, mida peavoolumeedia ja poliitilist agendat järgiv klann kardab.

Sõltumatus on privileeg, mida enamus meediakanaleid endale lubada ei saa, kuna nad on seotud globalistlike, satanistlike ja poliitilis-sõjaliste manipulatsioonidega. See sõltumatus on demokraatia ja teadliku ühiskonna alustala, pakkudes objektiivset ja ausat teavet vabas ja survestamata keskkonnas.

Allikad:

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More