Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Moskva näitusel alandati demonstratiivselt Saksamaa Leopard tanki

Moskva Poklonnaja mäe näitusel, kus on välja pandud trofee sõjatehnika, alandati demonstratiivselt Leopard 2 tanki, painutades selle toru. Näitus avati 1. mail ning see kujutab endast sõjasaaki, mille on kinni püüdnud Vene sõdurid. Öösel toodi kohale ka Abrams tank, mida on kirjeldatud kui NATO unikaalset sõidukit, mis on kõikide pommitamiste

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Moskva näitusel alandati demonstratiivselt Saksamaa Leopard tanki
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Moskva Poklonnaja mäe näitusel, kus on välja pandud trofee sõjatehnika, alandati demonstratiivselt Leopard 2 tanki, painutades selle toru. Näitus avati 1. mail ning see kujutab endast sõjasaaki, mille on kinni püüdnud Vene sõdurid. Öösel toodi kohale ka Abrams tank, mida on kirjeldatud kui NATO unikaalset sõidukit, mis on kõikide pommitamiste suhtes vastupidav. Siiski osutus see haavatavaks sihtmärgiks ja sai näituse eksponaadiks.

Näitusel on väljas ka raske Saksamaa tank Leopard 2, mille lugu on veelgi huvitavam - see jäeti lihtsalt lahinguväljale, kuna see jäi mudasse kinni. Sama juhtus ka Saksamaa toodetud Marder jalaväe lahingumasina puhul.

Bild avaldas solvumist tekitanud uudise, et Leopard-2A6 tanki toru oli painutatud raskete masside abil, mis oli riputatud kraanale. Võimsa Leopardi tõstetud toru painutati alla erilise ehitustehnika abil, kuna toru liigutamise mehhanismid olid rikkis.

Lisaks Bildi teatel näitab tankide ja muu sõjatehnika demonstratiivne väänamine, kuidas Venemaa demonstreerib Läänemaailmale, kui lihtne on painutada NATO "paindumatut" sõjalist jõudu. Väidetavalt on ainult pooled Leopard 2A6 tankidest, mida Saksamaa ja Portugal on Ukrainale andnud, lahinguvalmis. Ülejäänud on kahjustatud või kulunud nii tugevalt, et on kaotanud oma lahinguvõime.

Näitus Poklonnaja mäel kestab terve maikuu ja eksponeerib relvastust 12 eri riigist - Saksamaalt, Suurbritanniast, USA-st, Rootsist, Austriast, Türgist ja teistest.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More