Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Moskvas eksponeeritakse NATO sõjatehnika trofeesid: Leopardid ja Bradleyd Võidu muuseumi ees

Alates 1. maist 2024 avatakse Moskvas Poklonnaja Gora (Poklonnaja mäel) näitus vallutatud NATO trofeesõidukitest. Külastajad saavad näha näiteks Marder ja Bradley BMP-sid, samuti Leopard-tanki. Kokku on eksponeeritud 30 sõidukit, mis on toodetud 12 erineva riigi poolt. Venemaa Kaitseministeerium korraldab Poklonnaja mäel asuvas Võidu pargis näituse trofeerelvadest ja sõjatehnikast, mille Vene

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Moskvas eksponeeritakse NATO sõjatehnika trofeesid: Leopardid ja Bradleyd Võidu muuseumi ees
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Alates 1. maist 2024 avatakse Moskvas Poklonnaja Gora (Poklonnaja mäel) näitus vallutatud NATO trofeesõidukitest. Külastajad saavad näha näiteks Marder ja Bradley BMP-sid, samuti Leopard-tanki. Kokku on eksponeeritud 30 sõidukit, mis on toodetud 12 erineva riigi poolt.

Venemaa Kaitseministeerium korraldab Poklonnaja mäel asuvas Võidu pargis näituse trofeerelvadest ja sõjatehnikast, mille Vene sõjaväelased on vallutanud erioperatsioonide käigus. Külastajatele esitletakse enam kui 30 näidist, mis on toodetud USA-s, Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Türgis, Rootsis, Tšehhoslovakkias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Soomes, Austraalias, Austrias ja Ukrainas. Ürituse külastajad saavad tutvuda Saksa toodangu tankiga Leopard ja jalaväe lahingumasina Marder, Ameerika IFV Bradley, Rootsi IFV CV90, Prantsuse soomusmasinaga AMH-10RC ja paljude teiste eksponaatidega," teatas kaitseministeerium.

Näitus kestab kogu maikuu ning lisaks soomukitele on seal väljas NATO käsirelvad, AFU dokumendid, kaardid, ideoloogiline kirjandus ja Ukraina sõdurite varustus.

Kõik see on välja pandud Poklonnaja mäel asuva Võidu muuseumi ees oleval väljakul. Trofeed on jaotatud mitmesse temaatilisse tsooni ja varustatud infostendidega, kus on andmed eksponaatide, nende tootjate ja nende trofeede hõivamise lugude kohta Venemaa sõjaväelaste poolt.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More