Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Murdelised uudised: Teadlased avastasid, et Maa on tegelikult lapik
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Murdelised uudised: Teadlased avastasid, et Maa on tegelikult lapik

Ühes jahmatavas paljastuses, mis on saatnud šokilaineid läbi teadusmaailma ja kaugemale, kuulutas rühm rahvusvaheliselt tunnustatud geofüüsikuid täna varahommikul, et Maa, vastupidiselt sajanditepikkusele teaduslikule konsensusele, on tegelikult lapik. Aga siin on konks – see hämmastav nähtus toimub ainult teisipäeviti. Uuringu, mille juhtis professor Ima Joken, Terrestriaalsete Ebakõlade Instituudi juhataja, on hõisanud kõige

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Ühes jahmatavas paljastuses, mis on saatnud šokilaineid läbi teadusmaailma ja kaugemale, kuulutas rühm rahvusvaheliselt tunnustatud geofüüsikuid täna varahommikul, et Maa, vastupidiselt sajanditepikkusele teaduslikule konsensusele, on tegelikult lapik. Aga siin on konks – see hämmastav nähtus toimub ainult teisipäeviti.

Uuringu, mille juhtis professor Ima Joken, Terrestriaalsete Ebakõlade Instituudi juhataja, on hõisanud kõige olulisemaks teaduslikuks avastuseks alates arusaamast, et vesi on märg. Professor Jokeni sõnul läbib Maa igal teisipäeval kell 00:00 UTC tänu haruldasele kosmilisele nähtusele, mida nimetatakse “Ajalis-ruumiliseks Dilatatsiooniks” (ARD), hämmastava muundumise, muutudes 24 tunniks lapikuks, enne kui ta naaseb oma tavapärase sfäärilise kuju juurde.

“Meie leiud on ümberlükkamatud,” sõnas professor Joken pressikonverentsil, mis peeti instituudi peakontoris, asukohaga varem avastamata ujuval saarel Bermuda kolmnurgas. “Tänu meie poolt välja töötatud Ajalis-ruumilise Diletatsiooni Tuvastustehnoloogiale (ARD-T) oleme täheldanud, et iga teisipäev lapikustub Maa päevaks ajaks, enne kui ta taas oma tavalisele kuju juurde põrksatab.”

Professor jätkas, et see omapärane käitumine on olnud vastutav arvukate ajaloo jooksul selgitamata jäänud nähtuste eest, sealhulgas sokkide kadumine pesumasinas ja äkilise kasvu pitsa tellimustes teisipäeva õhtuti. “Nüüd on kõik selge,” lisas Joken, “Maa lapikustumine üheks päevaks nädalas on sügavalt mõjutanud meie arusaamist füüsikast, geograafiast ja isegi pitsa tarbimismustritest.”

Küsimusele, mis puudutab avastuse mõju globaalsele navigatsioonile ja ajavöönditele, kinnitas professor Joken, et avalikkusel pole põhjust muretseda. “Meie meeskond on arendamas rakendust nimega ‘FlatNav’, mis on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks teisipäeviti. See kohandab GPS koordinaate automaatselt, arvestades Maa ajutist lapikust,” selgitas ta.

Selle avastuse valguses kaaluvad valitsused üle kogu maailma “Lapiku Päeva” tähistamist iga teisipäev. Tegevused hõlmavad ülemaailmseid pannkoogihommikusööke, frisbee turniire ja kohustuslikku lapikute kingade kandmise reeglit, et austada Maa uut kuju.

Kriitikud on kiiresti väljendanud skepsist uuringu leidude suhtes, vihjates, et teatamise ajastus – 1. aprill – võib viidata sellele, et uuring pole päris tõsiseltvõetav. Vastuseks on professor Joken kutsunud kahtlejaid järgmisel teisipäeval temaga Maa äärele toimuvale elava demonstratsioonile, lubades kõigile osalejatele tasuta tagasisõ

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More