Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Õnnitlus Naistepäevaks – Tunnustades Tõeliste Naiste Ilu ja Tugevust
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Õnnitlus Naistepäevaks – Tunnustades Tõeliste Naiste Ilu ja Tugevust

Tervitused kõikidele tõelistele naistele! Sel rahvusvahelisel naistepäeval soovin teile kõike seda, mis teeb elu erakordseks ja tähendusrikkaks. Olgu teie teekond täis jõudu, mis vastu peab igale väljakutsele; naeru, mis valgustab kõige pilvisemaid päevi; unistusi, mis viivad teid alati edasi uute võimaluste poole; ja armastust, mis hoiab teid soojalt ja turvaliselt.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Tervitused kõikidele tõelistele naistele!

Sel rahvusvahelisel naistepäeval soovin teile kõike seda, mis teeb elu erakordseks ja tähendusrikkaks. Olgu teie teekond täis jõudu, mis vastu peab igale väljakutsele; naeru, mis valgustab kõige pilvisemaid päevi; unistusi, mis viivad teid alati edasi uute võimaluste poole; ja armastust, mis hoiab teid soojalt ja turvaliselt. Te olete imetlusväärsed oma vastupidavuses, graatsias ja võimes inspireerida neid teie ümber. Täna tähistame teie saavutusi ja meenutame maailmale teie hindamatut väärtust.

Õnnelikku naistepäeva!
Steven & Faktivalgus toimetus

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More