Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Raketirünnak Zelenskyi autokonvoile: Kreeka delegatsioon peaminister Mitsotakise juhtimisel pääses õnnelikult

Protothema uudisteportaal teatab, et kolmapäeval, 6. märtsil 2024, toimus Ukraina presidendi Volodymyr Zelenskyi autokonvoile ootamatu raketirünnak. Intsident leidis aset kell 11:43, kui Zelenskyi konvoi oli vaid 150 meetri kaugusel Kreeka delegatsioonist, mida juhtis peaminister Kyriakos Mitsotakis. Vahejuhtumi valguses kiirustasid ametlikud valitsusallikad teatama, et peaminister Mitsotakise ja Kreeka missiooni liikmete

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Raketirünnak Zelenskyi autokonvoile: Kreeka delegatsioon peaminister Mitsotakise juhtimisel pääses õnnelikult
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Protothema uudisteportaal teatab, et kolmapäeval, 6. märtsil 2024, toimus Ukraina presidendi Volodymyr Zelenskyi autokonvoile ootamatu raketirünnak. Intsident leidis aset kell 11:43, kui Zelenskyi konvoi oli vaid 150 meetri kaugusel Kreeka delegatsioonist, mida juhtis peaminister Kyriakos Mitsotakis.

Vahejuhtumi valguses kiirustasid ametlikud valitsusallikad teatama, et peaminister Mitsotakise ja Kreeka missiooni liikmete turvalisus on tagatud, lisades, et "Peaministri ja Kreeka delegatsiooni turvalisuse osas probleeme ei ole".

Kreeka delegatsioon, mis viibis piirkonnas äärmiselt salajase visiidi raames, kinnitas samuti, et kõik nende seas on turvalised ja terved. "Me kõik oleme korras," ütles riigiminister Stavros Papastavrou protothema.gr-le, rõhutades grupi heaolu pärast rünnakut.

Delegatsiooni kuulusid lisaks peaminister Mitsotakisele ka olulised valitsusametnikud ja isiklikud abilised, sealhulgas Anna Maria Boura, peaministri diplomaatilise büroo direktor; Kyra Kapi, Maximos Mansioni kommunikatsioonidirektor; Aristotelia Peloni, rahvusvaheliste suhete ja meedia nõunik; ja Alexandros Marakis, pressibüroo liige. Samuti olid osa delegatsioonist Dimitris Papamitsos ja Alexis Papachristos, kes vastutavad vastavalt peaministri isiklike fotode ja videomaterjalide eest.

See vahejuhtum tõstab esile piirkonnas valitseva pinge ja ohtude, millega riigijuhid oma ametlikel visiitidel kokku puutuvad. Hoolimata ootamatust ohust, jääb Kreeka delegatsiooni ja selle liikmete turvalisus esmatähtsaks, tagades, et kõik protokollid ja ettevaatusabinõud on kõrge riskiga piirkondades viibimisel rangelt järgitud.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More