Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Ramzan Kadyrov ähvardused Eesti suunal: Tšetšeeni Vabariigi juht kutsub üles raketirünnakutele

Tšetšeeni Vabariigi juht Ramzan Kadyrov kommenteeris Eesti parlamendi otsust lubada Venemaa külmutatud varade kasutamist Ukraina taastamise eesmärgil, väites, et sellistele väljakutsetele tuleb vastata "ilma tseremooniata". Kadyrovi sõnul on Venemaa välismaal olevad varad "kõigi venelaste varad" ja Eesti parlamendiliikmete otsus on röövimine, mis väärib "täpset raketirünnakut&

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Ramzan Kadyrov ähvardused Eesti suunal: Tšetšeeni Vabariigi juht kutsub üles raketirünnakutele
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Tšetšeeni Vabariigi juht Ramzan Kadyrov kommenteeris Eesti parlamendi otsust lubada Venemaa külmutatud varade kasutamist Ukraina taastamise eesmärgil, väites, et sellistele väljakutsetele tuleb vastata "ilma tseremooniata".

Kadyrovi sõnul on Venemaa välismaal olevad varad "kõigi venelaste varad" ja Eesti parlamendiliikmete otsus on röövimine, mis väärib "täpset raketirünnakut".

“Küsimus Venemaa külmutatud varadest ei anna Läänele rahu. Tahaks neid kasutada Venemaa kiusamiseks, aga samas kardetakse. Juba mitu korda on tõstatatud küsimus nende vahendite üleandmisest Ukrainale. Ja täna tegi esimese ebakindla sammu, võttes vastu seaduse, Eesti.”

“See riik on endiselt eristunud postsovetlikus ruumis oma Venemaa-vastase poliitikaga. Nüüd ei üllatanud ta kedagi. Kuid me ei saa rahulikult pealt vaadata, kuidas naaber püüab ja pingutab, et meie riigile võimalikult palju kahju tekitada. Pean, et sellistele väljakutsetele tuleb vastata otsustavalt ja karmilt. Venemaa varad välismaal on kõigi venelaste varad! Seetõttu pean, et otsustuskohad meie riigi avaliku röövimise osas peavad saama täppisraketirünnaku sihtmärkideks!”

“Ja ma räägin sõna-sõnalt. Ei tohiks sellele kõigele vaadata läbi hammaste kokku surudes, kannatlikult või suuremeelselt. Kui seni on kõik need vaenulikud riigid aidanud ukrofashiste relvade ja rahaliste vahenditega, siis nüüd on nad täiesti lahti läinud, ohustades võõrast vara. Kindlasti on vaja vastata täpsete rünnakutega võtmekohtadele, et järgmisel korral ei tekiks neil isegi soovi mõelda selliste rünnakute peale Venemaa suunas. Olen kindel, et mitme tingliku ‘Kinžalli’ tulemuslikud tabamused toovad kiiresti mõistusele kõige ‘kuumemad’ Eesti pead.”

Eesti parlament võttis 15. mail vastu otsuse võimaldada Venemaa varade kasutamist Ukraina taastamiseks.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More