Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Reisijal rebis äärmine turbulents Qatar Airwaysi lennul püksid katki

Qatar Airwaysi lennul, mida tabas äärmine turbulents, rebis reisijal vahejuhtumi käigus püksid tagumiku pealt katki. Lennul, mis suundus Dohast Dublini pühapäeval, 26. mail, toimus ootamatu ja hoiatamata mitmesaja jala pikkune langemine. Kokku sai vigastada kaksteist inimest, kellest kaheksa viidi maandumisel Dublinis haiglasse. Reisijad rääkisid oma šokist ja hirmust, mis vahejuhtumiga

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Reisijal rebis äärmine turbulents Qatar Airwaysi lennul püksid katki
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Qatar Airwaysi lennul, mida tabas äärmine turbulents, rebis reisijal vahejuhtumi käigus püksid tagumiku pealt katki. Lennul, mis suundus Dohast Dublini pühapäeval, 26. mail, toimus ootamatu ja hoiatamata mitmesaja jala pikkune langemine.

Kokku sai vigastada kaksteist inimest, kellest kaheksa viidi maandumisel Dublinis haiglasse. Reisijad rääkisid oma šokist ja hirmust, mis vahejuhtumiga kaasnes.

Üks reisija näitas RTE uudistele oma katkiseid pükse ja kirjeldas kogemust sõnadega: “See oli kohutav.”

Qatar Airwaysi pressiesindaja ütles: “Juhtum on nüüd sisejuurdluse all. Meie reisijate ja meeskonna ohutus ja turvalisus on meie peamine prioriteet.”

Vahejuhtum on tõstatanud muresid turbulentsi ja selle mõju kohta lennureiside ohutusele, mis on ajendanud lennufirmat juhtumit põhjalikult uurima.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More