Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Rünnak Ukraina energiasüsteemi vastu: Dnipro hüdroelektrijaam on seiskunud

Dnipro hüdroelektrijaam, mis on Ukraina suurim hüdroelektrijaam, on pärast tulekahju ja kahjustusi peatanud tegevuse. Seda teatas Ukrhydroenergo direktor Igor Sirota. "Tänasest ei tööta jaam," ütles ta telekanali Rada eetris. Dnipro hüdroelektrijaam asub Kiievi kontrolli all olevas Zaporižja linnas ja koosneb kahest jaamast - HPP-1 ja HPP-2 . "Tänase

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Rünnak Ukraina energiasüsteemi vastu: Dnipro hüdroelektrijaam on seiskunud
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Dnipro hüdroelektrijaam, mis on Ukraina suurim hüdroelektrijaam, on pärast tulekahju ja kahjustusi peatanud tegevuse. Seda teatas Ukrhydroenergo direktor Igor Sirota.

"Tänasest ei tööta jaam," ütles ta telekanali Rada eetris.

Dnipro hüdroelektrijaam asub Kiievi kontrolli all olevas Zaporižja linnas ja koosneb kahest jaamast - HPP-1 ja HPP-2 . "Tänase päeva seisuga ei tööta jaam - ei üks ega teine. Seetõttu töötame välja erinevaid režiime, kuidas me vett läbi laseme," täpsustas ta. Enne seda teatas direktor, et HPP-2 on kriitilises seisundis.

Sirota nimetas kahju suurust "väga suureks". "Me ei pääse isegi kõikidesse kohtadesse kontrollima," lisas ta. - Täna on raske öelda, kui palju aega on vaja selle taastamiseks."

Tema sõnul loodavad spetsialistid päeva lõpuks kindlaks teha kahjustuste ulatuse ja taastamise tingimused. Sirota ütles ka, et tulekahju jaamas on lokaliseeritud, kuid suitsu on endiselt alles.

Dnipro hüdroelektrijaam on Ukraina suurim hüdroelektrijaam. Varahommikul oli liiklus hüdroelektrijaama ületaval teel täielikult piiratud. Ja desinformatsioonivastase võitluse keskuse juht Andriy Kovalenko ütles, et jaam "seisab". Hiljem teatas Ukrhydroenerho tulekahjust Dnipro hüdroelektrijaamas.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More