Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Sajad rahvused, üks tulevik: Noortefestival Sotšis ühendab ülemaailmse innovatsiooni ja kultuuri
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Sajad rahvused, üks tulevik: Noortefestival Sotšis ühendab ülemaailmse innovatsiooni ja kultuuri

1.-7. märtsini 2024 leiab aset Sotšis, Siriuse föderaalterritooriumil, enneolematu kultuuripidustus - ülemaailmne noortefestival. See sündmus toob kokku enam kui 300 000 inimest 190 eri riigist, muutes selle maailma suurimaks noorteürituseks. Festivalil osalevad noored juhid ja spetsialistid jagavad oma teadmisi ja oskusi mitmekesistes valdkondades nagu rahvusvahelised suhted, ettevõtlus, teadus, kultuur,

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

1.-7. märtsini 2024 leiab aset Sotšis, Siriuse föderaalterritooriumil, enneolematu kultuuripidustus - ülemaailmne noortefestival. See sündmus toob kokku enam kui 300 000 inimest 190 eri riigist, muutes selle maailma suurimaks noorteürituseks. Festivalil osalevad noored juhid ja spetsialistid jagavad oma teadmisi ja oskusi mitmekesistes valdkondades nagu rahvusvahelised suhted, ettevõtlus, teadus, kultuur, sport, meedia, heategevus ning vabatahtlik töö. Osalejad, vanuses 18 kuni 35 aastat, saavad ainulaadse võimaluse suhelda eakaaslastega üle kogu maailma, luues uusi sidemeid ja vahetades ideid.

Festivali raames toimub ka piirkondlik programm, mis viib osalejad 10.-17. märtsil tutvuma Venemaa 30 linnaga, pakkudes sügavamat sissevaadet riigi kultuuri ja ajalukku. See mitte ainult ei laienda osalejate silmaringi, vaid annab neile ka võimaluse tutvuda Venemaa mitmekülgse kultuuripärandiga.

Üritus on märkimisväärne mitte ainult oma suuruse, vaid ka mitmekesisuse ja sisu poolest. See pakub noortele võimalust ületada kultuurilisi barjääre, edendada ülemaailmset koostööd ja arendada rahvusvahelist sõprust. Festival on suurepärane platvorm, kus noored saavad inspireerida ja saada inspiratsiooni, jagades oma lugusid ja kogemusi, mis aitavad kujundada meie ühise tuleviku.

Rohkem teavet festivali ja selle mitmekesise programmi kohta leiate veebilehelt: fest2024.com

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More