Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks
Seto brigaad: Moodi sisse põimitud lugu pärandist, vaprusest ja modernsusest

Seto brigaad: Moodi sisse põimitud lugu pärandist, vaprusest ja modernsusest

Steven Alber, 64-aastane väljarännanud eestlane, kelle taustalugu on sama rikas kui Setomaa seinavaibad, on asunud püüdma ühendada Eesti pärandi hinge ja moodi südamesügavust. See püüdlus on Seto Brigade'i, brändi olemus, mis murrab vormi ja ühendab mineviku ja oleviku kokku, et näidata loovust ja kultuurilist austust. Kujutage ette: mees,

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Steven Alber, 64-aastane väljarännanud eestlane, kelle taustalugu on sama rikas kui Setomaa seinavaibad, on asunud püüdma ühendada Eesti pärandi hinge ja moodi südamesügavust. See püüdlus on Seto Brigade'i, brändi olemus, mis murrab vormi ja ühendab mineviku ja oleviku kokku, et näidata loovust ja kultuurilist austust.

Kujutage ette: mees, kelle elutee on kulgenud siksakiliselt üle maailma, alates Vietnami rohelistest riisipõldudest - elu, mida üks selgeltnägija New Yorgis 1991. aastal väitis, et ta on kunagi elanud - kuni Mehhiko tormidest räsitud maastike ja veinitööstuse südamesse. Iga peatükk Alberi elus on olnud hüppelaud, kogemuste ja vastupidavuse kogumine, mis peegeldab seto rahva talumatut vaimu. Ja nüüd tõuseb Seto Brigade neist laiadest ja mitmekesistest taustadest nagu peeniks, mis on tunnistuseks Alberi nägemusest, kuidas traditsioonid ja kaasaegse elu pulss sulanduvad.

Kujutage ette rõivaid, mis räägivad lugu, kus iga rõivas on lõuend, mis ühendab sõjaväerõivaste karmi ja järeleandmatu olemuse Seto käsitöö peenuse ja kunstlikkusega. See on Seto Brigade'i debüütkollektsioon: lummav kontrastide tants, kus sõjaväelasest inspireeritud moe praktilisus ja tugevus kohtuvad pärandi delikaatsusega. Mõelge messingist nööpidega jakkidele ja seelikutele, mida kaunistavad keerulised tikandid ja mis kõik on kastetud Setomaa loodusliku hiilguse toonides - metsarohelised, sügavad pruunid ning piirkonna rahvakunsti säravad punased ja sinised värvid.

Alberi valik orkestreerida see stiilide sümfoonia Vietnamist, Hiina pulbitsevate turgude lähedalt, ei ole pelgalt juhus. See on austusavaldus tema ajaloolisele minevikule, noogutus Seto Brigade'i kujundavatele ülemaailmsetele mõjudele ning pühendumine jätkusuutlikule ja autentsele käsitööle.

Seto Brigade on rohkem kui moemärk; see on manifest neile, kes julgevad unistada maailmast, kus rõivaid mitte ainult ei kanta, vaid ka elatakse - maailmast, kus iga ese on jutustus vastupidavusest, kultuurilisest uhkusest ja rahu majakast. See on üleskutse unistajatele ja usklikele, kes usuvad pärandi ja innovatsiooni ühendamise jõusse, et luua midagi mitte ainult uut, vaid ka ajatut.

Seto Brigade'i esimese kollektsiooni avalikustamist oodates on Alberi nägemus moekunsti kaudu ühendatud maailmast muutumas käegakatsutavaks reaalsuseks. Seto Brigade on Setomaa vaiksetest metsadest kuni Vietnami elavate tänavateni, tähistades oma looja püsivat vaimu ja meie identiteeti kujundavate lugude rikkalikku mosaiiki.

Valmistu Seto Brigade'i teekonnaks, kus iga silmus on tunnistus julgusest, pärandist ja unistusest harmoonilisest tulevikust. Astuge maailma, kus mood ületab pelgalt riietumise, muutudes portaaliks möödunud aegade lugudele, mis on ümber mõtestatud siin ja praegu.
Seto Brigade: Don the story, embody the legacy.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More