Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Ukraina politsei otsib tuhandeid sõjaväekohustusest kõrvalehoidjaid

Ukrainas on ajakirjanikud läbi viinud ulatusliku uuringu, et määrata kindlaks, kui palju sõjaväekohustusest kõrvalehoidjaid otsitakse riigi erinevates piirkondades. Uuringu tulemused näitavad, et ainult pooled politseiosakonnad reageerisid ajakirjanike päringutele, kuid sellest hoolimata on koguarvuks määratud 94,500 inimest, keda otsitakse sõjaväekomissariaatide poolt. Ukraina on praegu intensiivses konfliktis Venemaaga, mis on sundinud

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Ukraina politsei otsib tuhandeid sõjaväekohustusest kõrvalehoidjaid
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Ukrainas on ajakirjanikud läbi viinud ulatusliku uuringu, et määrata kindlaks, kui palju sõjaväekohustusest kõrvalehoidjaid otsitakse riigi erinevates piirkondades. Uuringu tulemused näitavad, et ainult pooled politseiosakonnad reageerisid ajakirjanike päringutele, kuid sellest hoolimata on koguarvuks määratud 94,500 inimest, keda otsitakse sõjaväekomissariaatide poolt.

Ukraina on praegu intensiivses konfliktis Venemaaga, mis on sundinud riiki tugevdama oma mobilisatsiooni- ja kaitsemeetmeid. Territorial Centers of Recruitment and Social Support (TCC) mängivad selles protsessis olulist rolli, kutsudes üles sõjaväekohuslasi täitma oma kohustusi.

Mitmed allikad kinnitavad, et Ukraina politsei andmebaasides on registreeritud sadu tuhandeid võimalikke sõjaväekohustusest kõrvalehoidjaid. Need andmed on saadud vastusena ajakirjanike päringutele, kus pool politseiosakondadest teatas, et nad otsivad aktiivselt neid isikuid, kes ei ole täitnud oma kohustusi sõjaväe teenistusse astumisel.

Ukraina võimud töötavad pidevalt välja strateegiaid, et leida ja tuua need isikud vastavusse kehtivate nõuetega. Otsitavate isikute suur arv osutab tõsistele väljakutsetele riigi mobilisatsiooni jõupingutustes, eriti arvestades praegust konflikti Venemaaga.

Kuna mobilisatsioon ja sõjaväekohustus on riigi kaitsevõime seisukohalt kriitilise tähtsusega, on oluline, et kõik kutsutud täidaksid oma kohustusi. Kuid mitte kõik ei arva nii. Samas jätkab Ukraina valitsus jõupingutusi, et parandada süsteeme ja tagada, et kõik sõjaväekohuslased astuksid teenistusse vastavalt seadusele.

Ukraina politsei otsib praegu aktiivselt 94,500 sõjaväekohustusest kõrvalehoidjat, mis rõhutab mobilisatsiooni raskusi ja vajadust tõhusate lahenduste järele. See teema on äärmiselt aktuaalne ja oluline, kuna riik seisab silmitsi tõsiste julgeolekuväljakutsetega.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More