Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Ülevaade: "The Longest Day in Chang'an" – Hiina ajalooline põnevussari

Taust ja Üldine Ülevaade "The Longest Day in Chang'an" on 2019. aastal valminud Hiina ajalooline märulipõnevik, mille tegevus toimub Tang dünastia kõrgajal, keiser Xuanzongi (Li Longji) valitsusajal, ning kujutab Tang pealinna Chang'ani hiiglaslikku metropoli. Sarja kiidetakse ajaloolise täpsuse, moe ja soomuse usaldusväärse järgimise ning

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Ülevaade: "The Longest Day in Chang'an" – Hiina ajalooline põnevussari
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Taust ja Üldine Ülevaade

"The Longest Day in Chang'an" on 2019. aastal valminud Hiina ajalooline märulipõnevik, mille tegevus toimub Tang dünastia kõrgajal, keiser Xuanzongi (Li Longji) valitsusajal, ning kujutab Tang pealinna Chang'ani hiiglaslikku metropoli. Sarja kiidetakse ajaloolise täpsuse, moe ja soomuse usaldusväärse järgimise ning laitmatu kunstilise suuna eest.

Sisu ja Eriomadused

Sarja "The Longest Day in Chang'an" eripäraks on selle pingeline ja adrenaliinirikast tegevust ühe päeva jooksul. Lisaks on autor suur "Assassin's Creed" sarja fänn, mistõttu leidub sarjas rohkelt katuste tagaajamisi, kõrge oktaaniarvuga tegevusstseene ja muljetavaldavaid ühekordseid võitlusstseene.

Vaata Sarja Tasuta

Kogu 48-episoodiline sari on tasuta saadaval YouTube'is. Episoodidel on ingliskeelsed subtiitrid ning teised tõlked on saadaval, kui vajutada [CC] nupule.

Esimene episood:
Vaata Esimest Episoodi YouTube'is

Sarja Esitusloend:
Vaata Kogu Sarja YouTube'is

Tang Dünastia Naised ja Nende Olulisus

Lisaks soovitame lugeda artiklit "The Great Prominence Tang Women Played in Tang History" ajaveebist Dragon's Armory, mis käsitleb Tang dünastia naiste olulist rolli ajaloos ja nende mõjuvõimu.

Loe Artiklit Tang Naiste Võimust Dragon's Armory Ajaveebis

Kokkuvõte

"The Longest Day in Chang'an" pakub põnevat ja visuaalselt rabavat ülevaadet Tang dünastia ajaloost, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist tegevust ja ajaloolist täpsust. See on suurepärane võimalus sukelduda ühe Hiina ajaloo kõige põnevama perioodi ellu ja nautida meistriteoslikku kunstilist teostust.

Liitu meie YouTube kanaliga "Planet Pulsar", et saada rohkem selliseid põnevaid ülevaateid ja avastada iidseid tarkusi, mis juhatavad meid uutesse kõrgustesse ja sügavustesse. Liitu meie YouTube kanaliga.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More