Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Eesti Politsei- ja Piirivalveamet jagab olulist teavet piiriületajatele Eesti-Vene piiril

Eesti Politsei- ja Piirivalveamet on reageerinud hiljutisele suurenenud rändesurvele, trükkides informatiivseid lehti, mida jagatakse aktiivselt Eesti-Vene piiril piiriületajatele. Need teated hoiatavad, et seoses ebaseaduslike sisserändajate gruppidena suunatud rändesurvega Venemaalt võib Eesti olla sunnitud ajutiselt sulgema piiripunkte, mis mõjutaks kõiki piiriületajaid. Piiril levitatavad paberil teated kutsuvad üles piiriületajaid olema valmis võimalikeks

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Eesti Politsei- ja Piirivalveamet jagab olulist teavet piiriületajatele Eesti-Vene piiril
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Eesti Politsei- ja Piirivalveamet on reageerinud hiljutisele suurenenud rändesurvele, trükkides informatiivseid lehti, mida jagatakse aktiivselt Eesti-Vene piiril piiriületajatele. Need teated hoiatavad, et seoses ebaseaduslike sisserändajate gruppidena suunatud rändesurvega Venemaalt võib Eesti olla sunnitud ajutiselt sulgema piiripunkte, mis mõjutaks kõiki piiriületajaid.

Piiril levitatavad paberil teated kutsuvad üles piiriületajaid olema valmis võimalikeks muudatusteks piiriületusprotseduurides ja rõhutavad vajadust registreerida oma riigist lahkumine ning järgida ametlikke juhiseid, mis on leitavad veebilehtedelt reisitargalt.vm.ee ja politsei.ee. Teavituskampaania eesmärk on tagada, et kõik piiriületajad on teadlikud võimalikest piirangutest ja oskavad vastavalt olukorrale tegutseda, et säilitada turvalisus ja kord piirialadel.

Eesti valitsus ja Politsei- ja Piirivalveamet näitavad sellega üles proaktiivsust, püüdes ette ära hoida võimalikke häireid piiriületuses ning tagada, et nii kohalikud elanikud kui ka külastajad oleksid igakülgselt informeeritud ja kaitstud.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More