Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Miks ma ei vaata ega toeta Eurovisiooni: Satanismi ideed ja eesmärki soovitavast tulevikust

Kõigepealt mõistame, mida tähendab "visioon". Visioon tähistab põhimõtteliselt kujutluspilti soovitavast tulevikust, ulatudes isiklikest eesmärkidest kuni ulatuslike plaanideni terve ühiskonna tasandil. Visioon ei ole lihtsalt unistus, vaid sihipärane eesmärk, mille poole püüelda, lähtudes kindlatest strateegiatest ja tegevustest, mis aitavad seda visiooni realiseerida. Organisatsioonilises kontekstis on visioon tihti inspiratsiooniallikaks, aidates

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Miks ma ei vaata ega toeta Eurovisiooni: Satanismi ideed ja eesmärki soovitavast tulevikust
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Kõigepealt mõistame, mida tähendab "visioon". Visioon tähistab põhimõtteliselt kujutluspilti soovitavast tulevikust, ulatudes isiklikest eesmärkidest kuni ulatuslike plaanideni terve ühiskonna tasandil. Visioon ei ole lihtsalt unistus, vaid sihipärane eesmärk, mille poole püüelda, lähtudes kindlatest strateegiatest ja tegevustest, mis aitavad seda visiooni realiseerida.

Organisatsioonilises kontekstis on visioon tihti inspiratsiooniallikaks, aidates määratleda organisatsiooni eesmärke ja suunda. Ühiskondlikul tasandil võib visioon kujundada poliitikakujundamist ja suunata avalikke arutelusid, mobiliseerides ressursse ühiskonna sihipäraste eesmärkide saavutamiseks.

Alates selle loomisest on Eurovisioon esindanud end muusika ja rahvusvahelise koostöö tähistajana. Ometi on viimastel aastatel see sündmus võtnud suuna, mis üha enam sümboliseerib ja edendab ideoloogiaid, mis on paljude jaoks vastuvõetamatud. Üha rohkem esinevad artistid, kelle etteasted sisaldavad okultistlikke sümboleid ja nad esitavad stseene, mis väljendavad ühemõtteliselt satanistlikke rituaale. Selline visuaalne keel ei ole juhuslik ega süütu kunstiline valik, vaid mõjutab alateadlikult vaatajaskonda, normaliseerides ja edendades satanismi esteetikat.

Veelgi enam, Eurovisiooni avatus ja toetus LGBT+ kogukonnale on samuti kujundatud visiooniks. Kuigi mõned kiidavad selle heaks, kui sammu edasi inimõiguste ja võrdõiguslikkuse suunas, näevad teised seda kui ohtu traditsioonilistele väärtustele. Kas on raske mõista, et enamus ei pruugi tunda end mugavalt või nõustuda selliste avaldustega, mis on peamistes meediaväljaannetes kujutatud normina.

Kui lisada siia veel Eurovisiooni poliitiline mõõde, kus riigid hääletavad sageli geopoliitilistel põhjustel, mitte muusikalise andekuse põhjal, tõstatub küsimus sündmuse tõelisest eesmärgist ja sellest, kuidas see võib kaasa aidata laiemate kultuuriliste ja poliitiliste agendade edendamisele.

Seega, kuigi Eurovisioon võib pakkuda meelelahutust ja on tehniliselt kõrgel tasemel, on selle sündmuse taga peidus sügavamad ja vastuolulisemad kihid, mis väärivad ülikriitilist analüüsi. Kuni sündmuse sisu edastab sõnumeid, mis minu hinnangul ei edenda tõelist jumalikkust ja ilu, valin ma selle asemel toetada teisi kunstivorme, mis vastavad paremini minu isiklikele väärtustele ja maailmavaatele.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More