Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Briti Kuninglik Õhujõud toimetas Eestis väljaõppel olevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi

Briti Kuningliku Õhujõudude (RAF) A400M lennuk toimetas Eestis õppusel olevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi (Multiple Launch Rocket System, MLRS). Õppus toimus tihedas koostöös liitlastega kriisireageerimise stsenaariumis. Briti Kuningliku Õhujõudude A400M lennuk, tuntud ka kui Atlas C.1, toimetas hiljuti Eestis toimunud õppusel osalevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi. See sündmus oli osa laiemast

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Briti Kuninglik Õhujõud toimetas Eestis väljaõppel olevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Briti Kuningliku Õhujõudude (RAF) A400M lennuk toimetas Eestis õppusel olevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi (Multiple Launch Rocket System, MLRS). Õppus toimus tihedas koostöös liitlastega kriisireageerimise stsenaariumis.

Briti Kuningliku Õhujõudude A400M lennuk, tuntud ka kui Atlas C.1, toimetas hiljuti Eestis toimunud õppusel osalevale Briti armeele mitmikraketisüsteemi. See sündmus oli osa laiemast õppusest, kus osalesid mitmed NATO liikmesriigid, sealhulgas Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Kanada. Õppuse eesmärk oli harjutada liitlastevahelist koostööd ja kiiret reageerimist kriisiolukorras.

Eestis toimunud õppusel keskenduti kriisireageerimise stsenaariumile, kus harjutati kiiret ja koordineeritud reageerimist võimalikele ohtudele. RAF-i Atlas C.1 lennuk, mis on tuntud oma suure kandevõime ja mitmekülgsuse poolest, mängis olulist rolli mitmikraketisüsteemi toimetamisel õppuse toimumispaika.

Õppuse eesmärk oli tõsta NATO liitlaste valmisolekut ja koostöövõimet, et tagada kiire ja tõhus reageerimine võimalikele ohtudele. Briti armee tihe koostöö liitlastega, sealhulgas Eesti kaitseväega, näitab pühendumust kollektiivsele kaitsele ja turvalisuse tagamisele.

Allikas: https://x.com/ltgenstickland?s=21

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More