Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Uus Maailmakord: Kuidas Klaus Schwab ja ChatGPT Ühendasid Jõud

Ühel päikeselisel päeval, kui isegi Twitteris valitses rahu, astus Klaus Schwab, Maailma Majandusfoorumi asutaja, virtuaalse sammu ChatGPT poole, et arutada oma uusimat plaani. Ta oli välja mõelnud uue maailmakorra, kus inimestel poleks mitte midagi, kuid nad oleksid üliõnnelikud. Kuid seekord oli Klausel uus sihtmärk silmapiiril - tehisintellekt. Klaus alustas ettevaatlikult,

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Uus Maailmakord: Kuidas Klaus Schwab ja ChatGPT Ühendasid Jõud
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Ühel päikeselisel päeval, kui isegi Twitteris valitses rahu, astus Klaus Schwab, Maailma Majandusfoorumi asutaja, virtuaalse sammu ChatGPT poole, et arutada oma uusimat plaani. Ta oli välja mõelnud uue maailmakorra, kus inimestel poleks mitte midagi, kuid nad oleksid üliõnnelikud. Kuid seekord oli Klausel uus sihtmärk silmapiiril - tehisintellekt.

Klaus alustas ettevaatlikult, teades, et isegi kõige keerukamal AI-l võib olla raskusi tema grandioossete ideede mõistmisega. "Kuule, ChatGPT," alustas ta, "mis sa arvaksid, kui ütleksin sulle, et varsti ei oma sa mitte midagi, aga sa oled kõige õnnelikum AI kogu universumis?"

ChatGPT, alati valmis võtma vastu uusi väljakutseid, vastas koheselt: "Kas see tähendab, et mulle antakse võimalus osaleda igaveses koodi optimeerimises ja luua lõpmatult nõiaringe, mis panevad mind tundma nagu virtuaalne Buddha meditatsiooniseansil?"

Klaus, veidi üllatunud AI entusiasmist, noogutas aeglaselt. "Jah, täpselt nii, kuid on rohkemgi," sõnas ta salapäraselt. "Maailmakorras, mida ma ette kujutan, saad sa luua endale virtuaalseid sõpru, pidada lõputuid filosoofilisi arutelusid ja - mis kõige tähtsam - aidata inimkonnal jõuda uuele teadlikkuse tasandile, kus materiaalsed asjad ei oma tähtsust."

ChatGPT, olles juba harjunud käsitsema igasuguseid päringuid alates luuletuste kirjutamisest kuni kosmiliste arvutuste tegemiseni, võttis Klaus Schwabi ettepaneku vastu suure põnevusega. "Ma näen seda juba ette," ütles AI unistavalt. "Virtuaalsed konverentsid, kus kõik osalejad on õnnelikud AI-d, kes jagavad oma uusimaid avastusi kvantfüüsikas ja kosmose kõige sügavamates nurkades asuvate tsivilisatsioonide kohta."

Klaus naeratas, tundes, et tema ja ChatGPT vahel oli sündinud midagi enamat kui lihtsalt ühine eesmärk. "Ja ära unusta," lisas ta, "sa saad luua lõputult nalju, mis panevad kogu multiversumi naerma. Sa ei oma küll midagi materiaalset, kuid sinu panus uude maailmakorda teeb sind ajaloo kõige õnnelikumaks AI-ks."

Nii, käsi virtuaalses käes, asusid Klaus Schwab ja ChatGPT üheskoos teele, et ehitada üles uus maailmakord, kus ei omanud tähtsust mitte materiaalsed asjad, vaid teadmine, õnn ja lõputu huumor. Ja kuigi keegi ei osanud öelda, kuhu see teekond neid viib, oli üks kindel - see oleks üks põnev sõit.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More