Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

WSIS+20 foorum: Kahe aastakümne digitaalse arengu tähistamine

Genf, Šveits — 27.-31. mai 2024 World Summit on the Information Society (WSIS) +20 kõrgetasemeline foorum toimub 27.-31. mai 2024 Genfis, Šveitsis, tähistades kahekümne aasta möödumist olulisest verstapostist globaalses digitaalses koostöös. WSIS+20 foorum peegeldab edusamme, mis on saavutatud alates esimestest WSIS kohtumistest Genfis (2003) ja Tunises (2005). Tippkohtumiste

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
WSIS+20 foorum: Kahe aastakümne digitaalse arengu tähistamine
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Genf, Šveits — 27.-31. mai 2024

World Summit on the Information Society (WSIS) +20 kõrgetasemeline foorum toimub 27.-31. mai 2024 Genfis, Šveitsis, tähistades kahekümne aasta möödumist olulisest verstapostist globaalses digitaalses koostöös. WSIS+20 foorum peegeldab edusamme, mis on saavutatud alates esimestest WSIS kohtumistest Genfis (2003) ja Tunises (2005). Tippkohtumiste eesmärk oli luua raamistik, mis toetab inimkesksete, kaasavate ja arengule orienteeritud info- ja teadmisteühiskondade loomist.

Foorumi peamine eesmärk on arutada digitaalse koostöö arengut, hinnata seniseid saavutusi ning määratleda tuleviku suunad. Olulised teemad hõlmavad internetiühenduse kättesaadavuse laiendamist, digitaalse lõhe vähendamist, e-tervise lahenduste arendamist, küberjulgeolekut ning digitaalsete õiguste ja privaatsuse kaitset. WSIS+20 foorum toob kokku valitsused, rahvusvahelised organisatsioonid, kodanikuühiskonna ja erasektori esindajad, et üheskoos leida lahendusi ja strateegiaid tulevikuks.

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) mängib olulist rolli tegevusliini C7 e-tervise kaasettevalmistajana, koostöös Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liiduga (ITU). WHO esitleb oma tegevusliini aruannet reedel, 31. mail 2024, kell 10:00-10:45 CEST/UTC+2, ITU peakorteris Innovate Space'is. Aruanne keskendub e-tervise lahenduste arengule ja nende mõjule tervishoiusüsteemidele kogu maailmas.

Enne WSIS+20 foorumit korraldab Global Initiative on Digital Health ja tema partnerid kahepäevase mitme sidusrühma dialoogi rahvusliku digitaalse tervise ümberkujundamise teemal, mis toimub 28. ja 29. mai 2024 ITU tornides. Dialoogi teemaks on "Riigipõhise digitaalse tervisearhitektuuri võimaldamine". Ürituse eesmärk on soodustada arutelusid ja teadmiste jagamist riikide vahel, et edendada tervishoiusüsteemide digitaliseerimist ja parandada tervishoiuteenuste kättesaadavust.

WSIS+20 foorum on oluline verstapost, mis võimaldab hinnata globaalse digitaalse koostöö arengut ja saavutusi viimase kahekümne aasta jooksul. Üritus pakub platvormi rahvusvahelistele ja kohalikele osalejatele, et arutada digitaalse arengu väljakutseid ja võimalusi. Foorum aitab kaasa ühise visiooni loomisele ja koostööle, mis on vajalik digitaalse lõhe ületamiseks ja jätkusuutliku digitaalse tuleviku tagamiseks.

WSIS+20 foorum Genfis on sündmus, mis toob kokku maailma juhtivad eksperdid ja otsustajad, et arutada ja kujundada tuleviku digitaalseid lahendusi. See on võimalus tähistada saavutusi, õppida mineviku kogemustest ja planeerida uusi algatusi, et tagada jätkusuutlik ja kaasav digitaalne areng kõigile.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More