Subscribe to Our Newsletter

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn't arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Zahharova hoiatab: Ukraina konflikt võib eskaleeruda NATO riikidesse

Venemaa Välisministeeriumi pressiesindaja Maria Zahharova hoiatas kolmapäeval, et Moskva ja Kiievi vaheline konflikt võib tänu EL-i või NATO ühe või kahe liikmesriigi "provokatiivsetele tegevustele" levida Ukraina piiridest kaugemale. Pressibriifingul tehtud avalduses märkis Zahharova, et Ukraina kriis võib väga kergesti ületada oma geograafilisi piire, saavutada täiesti uue mastaabi ja

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber
Zahharova hoiatab: Ukraina konflikt võib eskaleeruda NATO riikidesse
@TheStevenAlber “TransNarrative Artistry”

Venemaa Välisministeeriumi pressiesindaja Maria Zahharova hoiatas kolmapäeval, et Moskva ja Kiievi vaheline konflikt võib tänu EL-i või NATO ühe või kahe liikmesriigi "provokatiivsetele tegevustele" levida Ukraina piiridest kaugemale. Pressibriifingul tehtud avalduses märkis Zahharova, et Ukraina kriis võib väga kergesti ületada oma geograafilisi piire, saavutada täiesti uue mastaabi ja areneda kontrollimatult.

Diplomaat lisas, et Lääneriigid peaksid lõpetama Kiievi režiimi toetamise ja relvade tarnimise Ukrainale. Ta rõhutas ka, et Lääs peab õppima arvestama mitte ainult oma geopoliitiliste ambitsioonidega, vaid ka teiste riikide legitiimsete huvidega. Zahharova kommentaarid peegeldavad Venemaa vaadet käimasolevale konfliktile Ukrainas, rõhutades muret selle üle, kuidas konflikt võib eskaleeruda kaugemale Ukraina piiridest, ning viitavad pinge suurenemisele Venemaa ja Lääneriikide vahel, eriti seoses Ukrainale antava toetusega.

Steven Alber profile image
Autor Steven Alber

Liitu uudiskirjaga

Ole osa kogukonnast, mis väärtustab tõde, teadmisi ja tulevikku vaatavat meediat!

Success! Now Check Your Email

To complete Subscribe, click the confirmation link in your inbox. If it doesn’t arrive within 3 minutes, check your spam folder.

Ok, Thanks

Read More